Видавництво

Видавництво Березнівського краєзнавчого музею

Літопис Березнівщини

В 2011 р. комунальний заклад започаткував власне краєзнавче видання "Літопис Березнівщини.

Наукові записки Березнівського краєзнавчого музею" як серію книг "Велика Волинь. Історія. Культура. Постаті".

Вийшло в світ три видання « Літопису Березнівщини»(2011, 2016, 2018 рр.), за підсумком обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини » збірник визнано кращим краєзнавчим виданням області 2018 року. 

У збірниках опубліковані матеріали, які відображають сучасний стан досліджень частини території українського полісся-Березнівщини.

В книгах надруковані праці науковців, краєзнавців, польові матеріали, зібрані під час археологічних та фольклорно-етнографічних експедицій.

Видання розраховані на істориків, архерлогів, фольклористів , етномузикологів, учителів, студентів та широке коло шанувальників історичної та етнокультурної спадщини Полісся.   

Березне на Волині у світлинах М.Янцевича

Фотоальбом про містечко та його мешканців через призму світлин фотоаматора Митрофана Янцевича. Видання дозволить доторкнутись до локальної історії провінційного Березного, відкрити для себе минуле століття разом із його мешканцями.

Місцевий фотоаматор зафіксував не лише краєвиди старого міста, але й зумів передати важливі моменти життя та ідентичність його жителів. У виданні  оприлюднено 150 знімків, відібраних з понад тисячі фотографій переважно з фондової колекції Березнівського краєзнавчого музею.

Свої знімки майстер часто клеймував штампами "Березне на Волині. Фото-аматор М.Янцевич".

Книга для краєзнавців, науковців, колекціонерів, березнівчан та гстей міста, усіх тих, хто цікавиться минувшиною.   

Тополевий пух на оксамиті

У виданні репрезентовано творчий доробок березнівської художниці Ольги Осейчук, яка в своїй унікальній техніці відтворює величність християнських святинь, біблійні сюжети, щедрі дарунки родючої землі і розмаїття квітів-символів радості, щастя і духовного життя українського народу.